Deze lijst is “Under Construction (winnaars laatste paar jaar zullen nog worden toegevoegd)


 

Ad de Lunes

FISM 1955: 1e plaats Algemene Goochelkunst

Ad Klein

FISM 1970: 3e plaats Algemene Goochelkunst

Aenigma

NK 1953: Grand Prix
Magicpedia:
http://geniimagazine.com/magicpedia/Bob_Driebeek

Al Preston & Valerie

FISM 1964: 1e plaats Algemene Goochelkunst

Albino & Tiny

FISM 1951: 1e plaats Presentatie (Magicpedia)

Armandi

FISM 1970: 1e plaats Komisch Goochelen

Balsamo

FISM 1947: 3e plaats Manipulatie

Barry van de Schatte Olivier

NK 2011: Grand Prix
Facebook:
https://nl-nl.facebook.com/barry.vdschatteolivier

Christian Farla

NK 2001: 1e plaats
Website:
http://www.farla-illusions.nl/
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Christian_Farla

Conchito

FISM 1947: 3e plaats Presentatie

Cornel & Monique

FISM 1964: 1e plaats Algemene Goochelkunst

Dan Velberg

NK 1995: 1e plaats

Dick Koornwinder

FISM 1970: 3e plaats Cartomagie
NK 1984: Grand Prix
Twitter:
https://twitter.com/DickKoornwinder
Magicpedia:
http://www.geniimagazine.com/magicpedia/Dick_Koornwinder

Dion

EK 2011: 1e plaats Manipulatie
NK 2008: Grand Prix
FISM 2006: 3e plaats Algemene Goochelkunst
Website:
http://www.dionillusion.com/

Eddy Taytelbaum

FISM 1955: 1e plaats Micromagie en 3e plaats Cartomagie
FISM 1958: 1e plaats Cartomagie
FISM 1961: 3e plaats Cartomagie
Magicpedia:
http://www.geniimagazine.com/magicpedia/Eddy_Taytelbaum

Ferry

FISM 1979: 3e plaats Komisch Goochelen

Francisco & Moto

FISM 1949: 1e plaats Presentatie (Magicpedia)

Franz Biemans

FISM 1967: 2e plaats Micromagie

Fred Kaps

FISM 1950: Grand Prix
FISM 1955: Grand Prix en 1e plaats Cartomagie
FISM 1961: Grand Prix
NK 1959: Grand Prix
NK 1950: Grote Ereprijs
Website:
http://www.fredkaps.com/
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Fred_Kaps
Magicpedia:
http://www.geniimagazine.com/magicpedia/Fred_Kaps

Fred Kelly

FISM 1955: Aanmoedigingsprijs

Ger Copper

FISM 1979: Grand Prix
FISM 1976: 2e plaats Manipulatie
Website:
http://www.gercopper.nl/

Hans Kazan

FISM 1973: 3e plaats Illusionen
Website:
http://www.hanskazan.nl/
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hans_Kaz%C3%A0n

Hans Klok

FISM 1997: 2e plaats Illusionen (met Sittah)
NK 1990: Grand Prix
Website:
http://www.hansklok.com/nl/
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hans_Klok

Hans Trixer

FISM 1948: Eervolle vermelding

Harry Thiery

FISM 1967: Grand Prix onder Di Sato
NK 1965: Grand Prix
FISM 1964: 2e plaats Manipulatie

Hedri en Lisette

NK 1952: Grand Prix

Henk van Dijl

FISM 1948: 2e plaats Presentatie

Herman Koster

NK 1999: 1e plaats
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Herman_Koster

Hilbert Geerling

NK 1998: 1e plaats
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hilbert_Geerling

Jan Gol

FISM 1961: 2e plaats Uitvinding

Jofri en Hilbert

NK 2013: 1e plaats

Johan Hendriks

NK 2004: 1e plaats

Karin Noemi

FISM 1979: 2e plaats Dames

Kees Schoonenberg

FISM 1961: 2e plaats Micromagie

Lodewijk de Widt

FISM 2006: 2e plaats Cartomagie
NK 2005: Grand Prix
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lodewijk_de_Widt

Marconick

FISM 1955: 1e plaats Manipulatie
FISM 1961: 1e plaats Algemene Goochelkunst
NK 1956: Grand Prix
Magicpedia:
http://www.geniimagazine.com/magicpedia/Marconick

Maub van Embden

FISM 1949: 1e plaats Uitvinding (Magicpedia)

Metro Magic Show

FISM 1970: 2e plaats Illusionen

Minze en Kees

NK 1996: 1e plaats

Mr. Jack

FISM 1955: onderscheiding Komisch Goochelen

Niberco

FISM 1947: Ereprijs
NK 1951: Grand Prix
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Niberco

Peter Pit

FISM 1958: 1e plaats Algemene Goochelkunst
Magicpedia:
http://www.geniimagazine.com/magicpedia/Peter_Pit

Phoa Yan Tiong

FISM 1958: 1e plaats Micromagie
Magicpedia:
http://www.geniimagazine.com/magicpedia/Phoa_Yan_Tiong

Prince of Illusions

FISM 2012: 1e plaats Illusionen
NK 2010: Grand Prix
FISM 2006: 2e plaats Illusionen
NK 2002: 1e plaats
Website:
http://www.princeofillusions.com

Rama

FISM 1958: onderscheiding Uitvinding
FISM 1964: 1e plaats Uitvinding en 3e plaats Cartomagie
FISM 1961: 1e plaats Salonmagie

Ray Joël

NK 2007: Grand Prix
Website:
http://www.rayjoel.com/

Rene Anac

NK 1963: Grand Prix

Richard Ross

FISM 1973: Grand Prix
FISM 1970: Grand Prix
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Richard_Ross

Rob & Emiel

FISM 2009: 2e plaats Mentalisme
FISM 2006: 3e plaats Mentalisme
NK 2006: Grand Prix
Website: http://www.robenemiel.nl

Robert List

NK 1978: Grand Prix

Roberto & Hella

FISM 1961: 3e plaats Algemene Goochelkunst

Ronald Moray

FISM 1988: 3e plaats Mentalisme

Ronaldo

FISM 1958: 3e prijs Algemene Goochelkunst

Royce

NK 1984: Grand Prix

Scott the Magician & Muriel

FISM 2000: Grand Prix
NK 2000: 1e plaats
Website:
http://www.scottandmuriel.com/
Wikipedia:
http://en.wikipedia.org/wiki/Scott_%26_Muriel

Sittah

FISM 2006: 1e plaats Illusionen
FISM 1997: 2e plaats Illusionen (met Hans Klok)
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Sittah

Stefani  & Co

FISM 1955: 3e plaats Algemene Goochelkunst

De Stefani’s

NK 1962: Grand Prix
NK 1960: Grand Prix

Sylvia Diana

FISM 1982: 2e plaats Junioren
FISM 1979: 2e plaats Junioren

Ted Lion

FISM 1967: 3e plaats Algemene Goochelkunst

Tel Smit

FISM 1997: 3e plaats Manipulatie
FISM 1970: 1e plaats Manipulatie
FISM 1967: 1e plaats Manipulatie
Website:
http://www.telsmit.nl/

Toeti Froeti

NK 1991: Grand Prix

Tonny van Dommelen

NK 1954: Grand Prix
FISM 1958: Grand Prix

Tommy Wonder

FISM 1988: 2e plaats Algemene Goochelkunst
FISM 1979: 2e plaats Micromagie
Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tommy_Wonder

Van Rinkhuyzen

FISM 1955: 2e plaats Micromagie